SallyYumeno.pl - strona internetowa z systemem generowania umów online

16.05.2017

Sally Yumeno to agencja hostess i modelek, która pozyskuje klientów i prowadzi rekrutacje pracowników poprzez stronę internetową.

Wyzwaniem było stworzenie takiego serwisu www, który pozwoli kadrze zarządzającej oszczędzać czas potrzebny na procesy związane z pozyskiwaniem klientów i rekrutacją pracowników. Na potrzeby firmy wdrożyłem system wspomagający te dwa kluczowe procesy.

SallyYumeno.pl - strona internetowa z systemem generowania umów online

Główne cele współpracy:

  • Wdrożenie nowej, responsywnej wersji strony internetowej
  • Wdrożenie na stronie www rozwiązań usprawniających procesy związane z pozyskiwaniem klientów i rekrutacją hostess

 

Kreator umów online

Serwis www firmy jest wyposażony w system, który pozwala zarządzającym w szybki i łatwy sposób tworzyć umowy dla swoich hostess.

Administrator systemu za pomocą kreatora tworzy umowę, uzupełnia jej warunki, takie jak terminy, formę współpracy, wynagrodzenie itp. a następnie przesyła link do wygenerowanej umowy hostessie.

Hostessa po kliknięciu w link trafia na stronę z 3 etapowym formularzem umowy. W formularzu podaje swoje dane i ostatecznie po akceptacji wszystkich warunków zawierana jest umowa online a dla potwierdzenia wersja pdf umowy trafia na maila hostessy i firmy.

Cały proces odbywa się online i oszczędza wiele czasu potrzebnego na ręczne przygotowywanie umów, wysyłanie korespondencji i spotkania z hostessami.

 

Kreator stron ofertowych dla potencjalnych klientów

Na zlecenie Sally Yumeno wdrożyłem również system, który ułatwia proces pozyskiwania klientów.

Strona zawiera kreator spersonalizowanych ‘landing pages’, które zawierają informację odnośnie zapytania złożonego przez klienta oraz sugerowane przez firmę hostessy do współpracy.

Administrator strony poprzez panel administracyjny tworzy landing page a następnie wysyła link klientowi. Klient po kliknięciu linku widzi stronę przygotowaną specjalnie pod jego zapytanie ofertowe. Na stronie widzi informacje o zleceniu oraz zdjęcia i informacje o hostessach, które sugeruje Sally Yumeno.

 

Wsparcie marketingu

Dodatkowo strona zawiera kreator promocyjnych landing pages, które mogą być wykorzystywane w kampaniach reklamowych lub działaniach związanych z SEO i SEM.

Planujesz projekt internetowy?

Szukasz wykonawcy sklepu, strony www, portalu lub aplikacji internetowej? A może potrzebujesz konsultacji?

Zapytaj o wycenę

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach mojej strony stosuję pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie proszę o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij