Gostynin.info - wdrożenie technologiczne i strategia rozwoju portalu informacyjnego

16.05.2017

Gostynin.info to lokalny serwis informacyjny miasta Gostynin. Publikuje relacje z wydarzeń, aktualne informacje, felietony, ogłoszenia - innymi słowy wszystko, co może być interesujące dla lokalnej społeczności.

Moim zadaniem, jako co-foundera projektu, było zaprojektowanie i wdrożenie portalu, opracowanie strategii rozwoju opartej o treści (content marketing) oraz opracowanie i wdrożenie strategii SEO.

Gostynin.info - wdrożenie technologiczne i strategia rozwoju portalu informacyjnego

Główne cele

  • Wdrożenie lokalnego serwisu informacyjnego
  • Opracowanie strategii rozwoju opartej o treść (content marketing)
  • Opracowanie i wdrożenie strategii SEO

Dzięki konsekwencji w realizacji opracowanej strategii i technikom growth hackingu serwis w ciągu dwóch lat funkcjonowania osiągnął pozycję lidera wśród lokalnych portali informacyjnych i prześcignął popularnością konkurencję która działa na rynku 3 razy dłużej.

Obecnie serwis notuje ok. 120 000 odwiedzin w miesiącu i liczba ta systematycznie rośnie.

 

Technologie

Serwis został wzbogacony o szereg rozwiązań wspierających działania marketingowe, między innymi: generator konkursów z systemem głosowania, generator quizów, kreator ankiet, system komentarzy z możliwością udostępniania na Facebooku czy automatyczne tworzenie indywidualnych grafik do udostępniania w social mediach.

Planujesz projekt internetowy?

Szukasz wykonawcy sklepu, strony www, portalu lub aplikacji internetowej? A może potrzebujesz konsultacji?

Zapytaj o wycenę

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach mojej strony stosuję pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie proszę o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij